fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Seriál Valentino Rossi: The Doctor Epizoda 1 z 5 – Greatest Of All Time

Le Mans, France, 5. května 2016:

Už ho jistě znáte. Číslo 46, nezaměnitelná žlutá, úsměv, vtipy, obdiv a impérium, které vytvořil. Dvacet let úspěchů v MotoGP a Grand Prix jistě zajistilo Valentinovi Rossimu sportovní nesmrtelnost… ale opravdu ho znáte? Valentino Rossi: The Doctor Series je příběh vyprávěný z pohledu jeho nejbližších i samotného Valeho. Nový pětidílný seriál se ponoří do počátků jeho slávy a představí divákům člověka, který zapsal své jméno do historie motocyklového sportu. Čerpá z archivních záběrů od Dorna Sports a přináší exkluzivní přístup k Valentinovi díky několika soukromým návštěvám Tavullia, kde má VR46 své sídlo.

Třiceti sedmiletý Ital má na svém koně devět světových titulů, 113 vítězství Grand prix ve čtyřech třídách, 213 krát se dostal na stupně vítězů a vytvořil z čísla 46 nejosobitější značku od dob kdy Michael Jordan naposledy zavěsil pod číslem 23, ale jeho vliv dosahuje ještě dál a stejně jako u všech legend, překonal jeho sportovní odvětví. Jeho schopnosti závodníka, který se stále drží na špičce a neustále se vyvíjí, jsou postaveny na statistikách a úspěších, ale jeho šarm a osobnost má stejný zásah, který inspiroval miliony fanoušků.

Kim

‚Valentino Rossi: The Doctor Series‘ sleduje svoji hlavní hvězdu při zábavě na Ranchi, na cestách s VR|46  a v jeho rodišti. Zároveň mapuje intenzivní emoce v záři reflektorů kolem jedné z jeho největších etap: MotoGP Gran Premio d’Italia v Mugellu. Valeho otec Graziano Rossi, Yamaha Racing MD Lin Jarvis, původní týmový kolega Colin Edwards, ředitel Dorna Carmelo Ezpeleta a hrstka jeho nejbližších přátel a spojenců, předávají zcela nové poznatky a názory na tohoto člověka, osobnost a sportovce.

„Spolupráce s Valentinem je vždy zajímavá,“ říká Lin Jarvis, jeho dohlížitel v barvách Yamahy po dobu jedenácti let. „Je perfekcionista, vyžaduje od týmu hodně, ale dělá to společně s týmem. K dosažení svých cílů povzbuzuje všechny stejně. Je to obohacující zkušenost.“

Rossi-10

Sám Valentino říká: „Závodění je pro mě o zábavě na motorce a pořád si to užívám tak, jak kdykoliv předtím. Jelikož jsem letos začal svůj dvacátý rok v kariéře MotoGP, bylo mi připomenuto spoustu mých nejlepších momentů, ale já se těším ještě na spousty dalších, které přijdou!“
První z pěti dílů Valentino Rossi: ‚The Greatest of All Time‘ se soustředí na to, jak se Valentino etabloval jako ikona na trati i mimo ní. Tento díl byl představen Valentinem dnes večer na exkluzivním promítání v Le Mans ve spojení s víkendovým Monster Energy Grand Prix de France. Následovat budou další čtyři epizody, které budou představeny v příštích třech měsících.

První díl sledujte zde:

Text a foto: TZ

Zdroj video: Monster Energy

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz