fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Prázdninová soutěž s CFMOTO o bundu a medvěda – Motorbike 7+8/2021

Prázdninová soutěž s CFMOTO o bundu a medvěda

Titulek zní sice divně, ale je to tak – protože jsou prázdniny, soutěžíme hned o dvě ceny: a opět se společností Journeyman CZ (díky). Tou první je bunda CFMOTO CAMO JACKET.

 

Stylová voděodolná bunda CAMO v ceně 3 146,-Kč je opatřena kamuflážním vzorem (maskáč), navíc má i reflexní bezpečnostní prvky. Bunda nejen hezky vypadá, je i vysoce funkční – má v sobě zimní odnímatelnou vložku s kapsou, součástí bundy jsou jedna vnitřní a dvě povrchové kapsy, certifikované chrániče jsou umístěny v zádové části, v oblastech loktů a ramen. Chrániče jsou vyjímatelné. Bunda je navíc opatřena i odepínací kapucí, což oceníte především v zimních a deštivých měsících.  Aby vám do ní nefoukalo, zapínání má tato bunda až vysoko ke krku a jsou zde i těsnící prvky v oblasti rukou a pasu. To by tedy byla bunda a k té dostanete (pokud vyhrajete) navíc i plyšového medvěda! Ten je také z produkce CFMOTO a je oblečen do slušivého kostkovaného kabátku (více o něm v aktuálním Toolboxu).

Abyste si mohli bundu obléct a plyšáka dát dětem, je třeba správně odpovědět na soutěžní otázku:  „ Jakou novou řadu motocyklů CFMOTO chystá JourneyMan CZ do prodeje ještě letos, tedy v roce 2021?“. Abyste to neměli tak jednoduché, je potřeba uvést v odpovědi alespoň DVA názvy nových modelů z této nové řady. Být vámi, podívali bychom se na www.cfmoto.cz a www.journeyman.cz…ale nechceme radit.

Správnou odpověď nám pošlete do 27.8.2021 (ano, vážně až do srpna, protože příští Motorbike vychází až v září) na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Medvěd a tradičně nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu – bez toho bychom vás museli (také tradičně) ze soutěžení vyřadit. A jak pak doma dětem vysvětlíte, že nedostanou medvídka…přejeme hodně štěstí!

Text: Motorbike

Foto: CFMOTO

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz