fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Ondra Ježek testoval v Brně. Ukázal se domácím fanouškům a atakoval magický čas

Motocyklový závodník Ondra Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati se ukázal českým fanouškům. Na Masarykově okruhu v Brně dva dny testoval a dařilo se mu na výbornou. Nechybělo mnoho a pokořil magickou hranici dvou minut. Mimo to potěšil spoustu svých příznivců, kterým ochotně rozdával autogramy.

První den testovacích jízd přilákal do Brna i kameru televize Nova. Ondra totiž kromě svého jezdeckého řemesla válí i jako spolukomentátor seriálu MS silničních motocyklů, která vysílá stanice NOVA Sport.

Ondra Ježek 2

„Mnohem lépe se pořád cítím na trati v sedle motorky, ale i za komentátorským pultíkem mi je fajn,“ odpovídal Ondra s úsměvem na otázku, v jaké pozici se cítí silnější v kramflecích.

Dvoudenní test v Brně pojal český závodník především jako možnost ukázat se před domácím publikem. „Když se už v Brně nejezdí Superbiky, byla tohle ideální příležitost zavítat na brněnský okruh,“ řekl Ondra k dvoudennímu testování, které hodně narušovaly změny počasí.

Ondra Ježek 3

„První den se testovalo zejména na vodě. Druhý den již na suchu, i když jsme i tak museli vinou deště vynechat některé jízdy. Dále jsme chtěli vyzkoušet jízdu na slickách. Tedy pneumatikách, které nemůžeme při Světovém poháru Superstock 1000 využívat. Tyto gumy využijeme na mistrovství Německa ve Schleizu a Hockenheimu,“ prozradil Ondra, kterého potěšil jeho nejlepší čas.

OJ

„Přestože jsme toho moc nenajezdili, tak jsme na konci druhého dne došli k docela dobrému nastavení. Výsledkem byl výborný čas 2:00,202, který je pro srovnání o téměř 3 sekundy rychlejší, než oficiální traťový rekord pro Světový pohár Superstock 1000. Věřím, že se do Brna ještě někdy vrátíme a magickou hranici dvou minut konečně pokořím,“ přál si Ondra a pozval všechny příznivce motosportu do Schleizu.

Ondra Ježek 1

„Teď nás čeká měsíční pauza a 2. srpna IDM na Schleizu. Tam bych chtěl tímto všechny české fanoušky pozvat, protože Schleiz leží velmi blízko českých hranic u města Plavno,“ uzavřel povídání český závodník.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz