fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Nová kolekce motooblečení značky Trilobite je tu!

Nová kolekce motooblečení značky Trilobite je tu!

 

Českou značku kevlarového (aramidového) džínového motooblečení – Trilobite® Premium Aramid Fashion není mezi motorkáři nutné nikterak více představovat. Své příznivce má nejen u nás, ale i v okolních státech Evropy. 

Na rok 2019 zařadila do stávající kolekce přes 30 nových výrobků, které jsou rozděleny do 3 základních kategorií – heritage, street & travel a urban. Chytré řešení všech detailů a zlepšení užitných vlastností dávají této značce další náskok před konkurencí.

Nová kolekce Trilobite 2019 byla představena poprvé na mezinárodní výstavě motocyklů a příslušenství Intermot 2018 v německém Kolíně nad Rýnem, kde velkou mediální pozornost dostal velice dobře známý model (a to nejen pro české zákazníky) motocyklových jeans TRILOBITE PARADO. Tyto kalhoty loni „slavily“ překročení hranice celosvětově prodaných 100 tisíc kusů a to už je opravdu slušné číslo. Právě tento výrobek dostává na všech možných testovacích a prodejních webových stránkách nejvyšší počet hodnocení od přímých uživatelů. Mezi výrobci motocyklového oblečení se jedná o ojedinělou rekordní prodejní statistiku, která neustále dokazuje, že Trilobite Parado se vyjímá mezi ostatními motocyklovými jeans a právem patří mezi nejprodávanější v celé Evropě.

Jasným důkazem o oblíbenosti těchto kalhot mezi českými motorkáři je také fakt, že známý český vyhledávací portál pro spotřebitele Heuréka.cz má v nabídce v sekci Kalhoty na motocykl více jak 1 300 modelů kalhot. Jako TOP 1 mezi nejoblíbenějšími a nejžádanějšími kalhotami zobrazuje a řadí právě model TRILOBITE PARADO.

Motojeans Trilobite Parado mají velice specifický střih a samotnou konstrukci, která zajišťuje, že kalhoty perfektně padnou drtivé většině jezdců. Kvalitní použité aramidové materiály a chrániče vlastní výroby úrovně Level 2 zvýšily bezpečnost na maximum, což dokazuje i samotná certifikace TÜV. Na českém trhu nejsou podobné kalhoty, které se mohou pochlubit touto velmi náročnou a přísnou certifikací německého institutu.

I proto nabízí nově značka Trilobite další barevné modifikace tohoto úspěšného modelu a dvě zcela nové verze. První z nich představují pokrokové hightech kalhoty pod názvem Trilobite PARADO DYNEEMIC DENIM, které jsou vyrobeny, jak již samotný název napovídá, z materiálu Dyneema – extrémně odolného vlákna (15x silnější než ocel ) na bázi polyethylenu UHMWPE o tloušťce pouhých 0,8 mm. Druhou novinkou jsou kalhoty Trilobite PARADO RECYCLED DENIM, které jsou pravděpodobně první motocyklové jeans vyrobeny z recyklovaného denimu. Ostatně recyklovanému programu se věnovalo vývojové oddělení značky poslední rok velice intenzivně. Při výrobě bund používá recyklovaný polyester získaný z pet lahví vylovených z oceánu.

Pohodlí je jednou z klíčových vlastností, které motorkáři v dnešní době vyžadují a vývojáři Trilobite to moc dobře vědí, i proto byl v letošní kolekci kladen důraz na novou řadu laminovaných materiálů, díky kterým získává jezdec všechny důležité multifunkční prvky v jedné vrstvě oděvu. V Trilobitu si také uvědomují, jaký má textilní průmysl dopad na životní prostředí, proto podniká takové kroky, kterými se zavazuje nezatěžovat svými produkty planetu. Začali proto používat recyklované materiály! V průmyslu oblečení na motocykl jsou inovátory, protože není mnoho výrobců látek a materiálů, které jsou vhodné svojí charakteristikou na výrobu a přesto splňují náročné podmínky recyklace. Na trhu s motorkářským oblečením je velice málo značek, které se takovouto myšlenkou vůbec zabývá. Natož, aby zanesly některý výrobek do své nabídky. Pokud si vyberete značku Trilobite, může vás hřát u srdce, že používáním výrobků Trilobite podpoříte směr, kterým se značka vydala – nezatěžovat životní prostředí a vyrábět ze 100% recyklovaných materiálů.

Modely z nové kolekce Trilobite® Premium Aramid Fashion si můžete prohlédnout třeba na Motosalonu, kde bude mít Trilobite svůj stánek.

 

Trilobite® Premium Aramid Fashion je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice za použití high-tech materiálů. Výrobky Trilobite® Premium Aramid Fashion by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Revolučně vysoká kvalita aramidového vlákna jakoKevlar® by DuPont™, ze kterých je tvořena podšívka, poskytuje ochranu proti zranění při případném pádu. Oblečení Trilobite je navíc vybaveno vysoce kvalitními certifikovanými chrániči úrovně 2.

Více o značce: www.bikerscrown.cz, www.trilobitemoto.com.

 

Text: Motorbike, TZ

Foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz