fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Max Charouz pojede F1?

Max Charouz pojede  F1?

 

Věští mu to i sudička jménem Fittipaldi

 

Když se vnuk Antonína Charouze a syn Jana Charouze narodil, bylo vlastně rozhodnuto. Slibná budoucnost v motorsportu mu byla předurčena. Teď to potvrdila i jedna z nejslavnějších sudiček, kterou si malý Max vůbec mohl přát. Vyjde to?

 

 

 

 

Možná si pamatujete na fotku, která vyšla jen chvíli po Maxíkově narození. Dominoval jí nápis „jmenuji se Charouz a v roce 2040 budu mistr světa F1.“ Uběhl rok a budoucímu šampiónovi stejné proroctví zopakovala jedna z nejlepších sudiček, jakou si vůbec mohl přát – legendární závodník Emerson Fittipaldi. Dvojnásobný mistr světa F1, série CART i závodu v Indianapolis slíbil, že Maxovi pomůže dostat se až na vrchol. Myslel to v žertu nebo doopravdy? Každopádně teď pomáhá svému synovi Emmovi a ten už sbírá po celém světě motokárové úspěchy.

Vnuk několikanásobného mistra Evropy v závodech do vrchu Antonína Charouze a syn Jana Charouze, který ve své závodní kariéře vyhrál například Le Mans Series či F3000 International Masters a testoval s týmem Lotus F1 a HRT F1 a jako druhý Čech se zúčastnil závodu F1 i když jen v pátečním tréninku, bude mít rozhodně skvělého učitele a mentora. Maxíkova cesta na trůn mistra světa tak nemusí být jen sci-fi. A čeští fanoušci už se ale  nemohou dočkat českého jezdce.

 

Video na z Youtube:

Text: TZ

Foto: Natálie Myslivcová a MBP

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz