fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Listopad 2015

Motorbike_11-2015_1Motorbike 11/2015

 

Stejně jako po celý rok, i listopadový Motorbike má něco pro každého z vás. Čili testy jak rychlých, tak i klidnějších motorek, silničních i terénních strojů. Dodávat, že všechny testy Motorbike jsou původní a nepřevzaté, je snad zbytečné…

Ale nejde jen o testy, samozřejmě pro vás i tento měsíc máme spoustu aktuálních informací o všem, co se v současnosti v motocyklovém světě děje a co je nového. Tak pojďme na to.

 

 

 

 

Motorbike_11-2015_3

Aprilia Tuono V4 1100RR

Máme rádi motorky, u kterých se nenudíme. A právě proto patřil „Tuňák“ vždycky mezi naše oblíbené stroje – rychlý, agresivní, přitom ale perfektně ovladatelný a nezáludný. Tedy v rukou zkušeného jezdce, protože tohle dělo vážně není nic pro začátečníky. Dá se vůbec tahle perfektní motorka posunout ještě dál? Nebo s přibývající elektronikou ztrácí hodně ze svého kouzla? Odpověď najdete v testu s názvem „Vlk samotář“.

 Motorbike_11-2015_8      

BMW R1200RT

Jen málokterá motorka klame na první pohled tak, jako právě BMW R1200RT. Zapomeňte na to, že by snad byla neohrabaná. Zapomeňte, že by nebyla rychlá. A vůbec už neuvažujte o tom, že není zábavná, protože s tímhle strojem se vyřádí snad úplně každý pilot. Má vůbec nějakou chybu nebo je opravdu králem mezi tourery? Na to vám odpovíme v článku „Nekonečná cesta“.

 Motorbike_11-2015_11

 

Harley Davidson Forty Eight XL1200X MY 2016

Harley-Davidson už představil své novinky pro rok 2016 – test modelu Iron jsme zveřejnili v minulém čísle, a teď přišla řada na Forty Eight. I ten byl pro příští rok vylepšen a odpověď na otázku, zda jde o opravdovou, smysluplnou inovaci nebo jen o marketingový tah, se dozvíte z našeho testu „Dobrodružství s bobrem“.

 Motorbike_11-2015_14

Ducati Hyperstrada

Ducati si vždycky jela po své lajně a tak se není čemu divit, že jeden z jejích cestovních strojů vypadá tak, že u ostatních značek byste ho nejspíš našli mezi sportovnějším náčiním. Hypestrada je prostě svá a ne každý z ní bude nadšený. Ovšem je jasné, že naopak jiní na ní nedají dopustit. A proč tomu tak je vám vysvětlíme v článku „Výletnice“.

 Motorbike_11-2015_17

Indian Scout

Na loňské výstavě EICMA byl Indian Scout jednou z nejobletovanějších motorek. Což je pochopitelné, vzhledem se dost vymyká běžné produkci téhle kategorie, navíc svou roli hraje exkluzivita značky. Jenže na vzhled a exkluzivitu to takříkajíc „nejezdí“, takže jsme vyzkoušeli, zda Scout odpovídá i své poněkud exkluzivní ceně. A musíme konstatovat, že – přestože jde o zajímavou motorku – nějaká ta chybka se najde. O co že jde konkrétně vám napoví test „Na válečné stezce“.

 Motorbike_11-2015_20

Kawasaki Z250SL vs Kawasaki Ninja 250SL

Hned dvě malorážky představili vloni „zelení“. Stejný motor, stejný podvozek, přesto jsou tyhle motorky odlišné. A nejen proto, že jedna má plasty a druhá ne. V čem je rozdíl? Která je lepší? Na to vám odpovíme ve srovnávacím testu jménem „Bratrovražedný souboj“.

 Motorbike_11-2015_23

KTM 450 EXC Six Days 2016

Vezmete jednu motorku, přidáte dva zkušené jezdce (z toho jednoho účastníka letošního ISDE) a vypustíte je na trať. No a výsledkem je test, který vám řekne naprosto přesně, jaká tahle motorka je. Bez zbytečných amatérských keců.

 Motorbike_11-2015_25

MX modely Husqvarna MY 2016

Když vyzkoušet ostrý motokros, tak pořádně. A když pořádně, musí ho zkoušet závodník. Vzhledem k tomu, že jednoho takového v redakci máme, byla volba jasná a Pavel vyrazil na Moravu zjistit, jaké budou nové Husqvarny. A podle toho, s čím se vrátil, se máme na co těšit.

 Motorbike_11-2015_27

Adiva AD3

Tři kola, střecha, obří plexi, stěrač, ostřikovač…je to ještě vůbec skútr? Nebo jde o novou kategorii? A jde vůbec ještě o zábavu, nebo už jen o transport z bodu A do bodu B? Odpovědi na tyto otázky (a nejen na ně) najdete v tomto čísle Motorbike. A budete možná překvapeni.

 Motorbike_11-2015_29

Triumph Street Triple 675 MY 2012

Sháníte starší motorku? Starší zábavnou motorku? Zábavnou a lehkou motorku? Pak by mohl být Triumph Street Triple pro vás tím pravým. Na co si dát při koupi téhle ojetiny pozor a co od ní můžete čekat, se dozvíte přímo od majitelky tohoto chuligána, která ho už nějaký čas krotí malou, leč pevnou rukou.

Motorbike_11-2015_31

Co dál? Samozřejmě reportáže – Motorbike se zúčastnil nejen legendárního Sportster Challenge, ale i neméně legendárního závodu PAW. A abychom pro vás měli i něco více exotického, připravili jsme reportáž z návštěvy továren CF Moto a SMC v daleké Číně. V Techmánii jsme zas na „vlastní šišku“ vyzkoušeli, jaká je helma Touratech Aventuro Carbon a jestli opravdu plní to, co výrobce slibuje.

V sekci „osobnost“ jsme pak vyzpovídali jednoho z našich nejlepších MX fotografů, Miroslava Jirečka a „Ničitele“ Nate Adamse, předního jezdce FMX.

 

Sport

Světem rychlých kol MotoGP hýbe aféra ze Sepangu a naši redaktoři byli jako vždy přímo na místě – jejich autentický názor na celou věc a erudovanou prognózu, jak se to celé bude dál vyvíjet, si můžete přečíst v článku „Verbální útoky“. Naopak ve WSBK je dobojováno, rovněž v MXGP – o obou seriálech naleznete v Motorbike č. 11 reportáže. A nejen o nich, ale třeba i o MXoN ve Francii, máme pro vás i exkluzivní report o irském roadracingovém závodě Killalane, ve kterém skvěle zajel náš Michal Indi Dokoupil. A taky o patnáctém ročníku Gladiator Games, o seriálech KTM ECC Cup a OffROAD Maraton a nevynechali jsme ani žhavé informace z ploché dráhy.

K tomu samozřejmě spousta aktualit, soutěže, produktové testy atd. atd. Tak ať se vám i listopadový Motorbike hezky čte!

Motorbike č. 11/2015 vychází ve středu 4. listopadu 2015.

Plná, nijak neomezená verze Motorbike je samozřejmě i v elektronické formě na Publero.cz a Floowie.cz.

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena na stánku: 84,- Kč

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz