Motorky a všechno
co k nim patří!

Ledno-únorový Motorbike již na stáncích!

Více informací o aktuálním vydání zde.

více

Jedinečný styl a maximální pohodlí i v největším horku

S příchodem horkých dní představuje Harley-Davidson svoji novou letní kolekci MotorClothes 2017. Kolekce je inspirována létem, jízdou, dobrodružstvím a volností a jezdcům poskytne na jakékoli cestě a při jakémkoli počasí 100% komfort, ochranu a zážitek z jízdy. Letní kolekce pracuje s revoluční technologií Warm Weather, která zajistí i v tom největším horku pohodlí, bez pocení a rizika přehřátí organismu, stejně jako všestrannou ochranu a styl. Jednotlivé kousky kolekce jsou propracovány do nejmenších detailů, evokují prašné cesty americké pouště a vychází z tématiky kočovného života, dobrodružství a vzrušení. Nechybí jí pochopitelně ani pestré barvy a jejich kombinace, ombré styl, vintage potisk a detaily v podobě běleného designu, šněrování, háčkování nebo cvočků a nášivek.

Letní kolekce MotorClothers 2017_4

Harley-Davidson se svojí letní kolekci myslí především na jezdce a maximální zážitek z jízdy během vrcholu sezóny. Nová letní kolekce americké ikonické značky je tak vybavena inovativní technologií Warm Weather, která umožní jezdci i spolujezdci zůstat v suchu a pohodlí, bez nepříjemného pocení, neúměrného vedra a nepohodlí nebo dokonce přehřátí organismu. Jízda na motocyklu by měla ztělesňovat pohodu, svobodu a požitek ze zdolávání každého kilometru cesty, a přesně na tyto aspekty v Harley-Davidson mysleli.

Dámské letní rukavice_H-DLetní rukavice_H-D

 

 

 

 

 

 

 

V kolekci tak nalezneme stylové letní jízdní bundy z kůže i textilu, které jsou na zvolených místech perforovány, tak, aby pokožce umožnily dýchat a zajistily cirkulaci vzduchu. Samozřejmostí jsou i jízdní rukavice z kůže, textilu nebo kombinace těchto materiálů, u kterých rovněž není zapomenuto na odvětrání ani na ochranné funkční prvky v oblasti kloubů prstů a zápěstí. Vše je pochopitelně doplněno o logo či nápis značky, patenty a suché zipy, tak, aby byla rovněž stylová stránka dotažena do nejmenších detailů.

Pánská letní jízdní bunda H-DDámské kousky kolekce charakterizuje především ombré design, háčkované prvky a potisk vyjadřující vášeň a touhu po svobodě. Nalezneme mezi nimi ale i jednoduché jednobarevné topy s výrazným potiskem orla a nápisy odkazující k jízdě, nechybí mezi nimi ani batikované šaty kombinující černou, temně růžovou a šedou barvu, doplněné vintage potiskem a zaujme i praktická a stylová džínová vesta, které dominuje výrazná zádová část, umocněná běleným designem ve stylu motivu americké vlajky.

Letní jízdní bunda H-D

Pánská kolekce je pro změnu plná barev, ještě zvýrazněna o kontrastní stehy nebo vyšívaný design. Objevují se v ní například trička pracující s šedou a černou barvou a motivem americké vlajky, ještě doplněny výrazným s logem Harley-Davidson na předním díle. Mezi pánskými kousky pochopitelně nemohou chybět ani košile s krátkým rukávem, v nestárnoucím kostkovaném stylu, kombinující černou, červenou, růžovou a bílou barvu, doplněné o decentní logo a nápis značky. Zaujme ale i jednoduché bílé tričko s nenápadným nápisem Harley-Davidson na předním díle a výrazným potiskem okřídleného loga sub-brandu Dark Custom v oblasti zad.

Letní kolekce MotorClothers 2017_2

Letní kolekce se pochopitelně vyznačuje i kvalitou zvolených materiálů, které vynikají inovativními prvky a tkaninami, všestranností a hlavně odolností. Funkci Warm Weather zajišťují síťované materiály a perforace a jednotlivé kousky jsou vyrobeny, jak z lehkých materiálů, tak například i z více vrstev vybavených suchými zipy pro snadné odejmutí a přizpůsobení se vrůstající teplotě ovzduší. Pro více informací o jednotlivých kouscích kolekce lze navštívit www.harley-davidson.cz nebo autorizované dealery značky po celé ČR, v Praze, Brně, Ostravě, Plzni nebo Hradci Králové.

text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Kateřina Šafaříková
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz