fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson zahajuje spolupráci v oblasti financování motocyklů s UniCredit Leasingem

Harley-Davidson zahajuje spolupráci v oblasti financování motocyklů s UniCredit Leasingem

 

 

 

Ikonická motocyklová značka Harley-Davidson mění od druhého kvartálu roku 2020 svého partnera v oblasti financování motocyklů. Tím se stává společnost UniCredit Leasing, která bude společně se značkou plnit jezdcům v České a Slovenské republice sny o svobodě a strojích Harley-Davidson ve vlastní garáži. Zájemcům nabídne kompletní řadu možností financování, pojistných služeb a produktů, které jsou připraveny na míru skutečně každému.

 „Jsme opravdu rádi, že se nám podařilo najít natolik silného partnera jako je právě UniCredit Leasing. Společnost se dokázala rychle sžít s naší filozofií a strategií, poznat široké portfolio našich motocyklů a pochopit i naše zákazníky, jejich sny a přání. Věřím, že naše spolupráce bude v České i Slovenské republice fungovat skutečně precizně a dlouhodobě, že si budeme vzájemným přínosem a do budoucna dokážeme naše značky propojit ještě více,“ říká Bohumír Přeučil, šéf zastoupení Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

 

Nadšení z nové spolupráce sdílí i UniCredit Leasing. „Je pro nás ctí být hrdým partnerem legendární značky, která je na trhu téměř 120 let. Jsme připraveni dlouhodobě podpořit společnost Harley-Davidson Motor Company v jejím růstu na českém trhu a slovenském trhu a společně vytvořit kvalitní nabídku značkového financování pro prémiové klienty, říká Jiří Matula, Generální ředitel UniCredit Leasing pro Českou republiku a Slovensko.

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz