fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson představuje podzimní kolekci 2015

Nové maskáčové vzory – robustní military styl – ležérní seprané materiály

Letošnímu podzimu bude dominovat nová kolekce Harley-Davidson, která v sobě pojí jedinečný styl, unikátní propracování včetně nejmenších detailů a především funkčnost! Americká ikonická značka Harley-Davidson představila v těchto dnech svoji podzimní kolekci MotorClothes 2015, jejíž kousky nabízí skvělou variantu pro chladné i teplejší dny, pro jízdu na motocyklu i pro klasické nošení.

Fall Seasonal 2015

Podzimní kolekce Harley-Davidson je jako stvořená pro všechny, kteří si chtějí užít outdoorové volnočasové aktivity a zároveň vyjádřit svoji individualitu, ať už je babí léto nebo chladný podzim. Bold style vedle nových maskáčových vzorů, pečlivě kombinuje estetickou a funkční military tématiku. Funkčnost je klíčovým prvkem klasického stylu Harley-Davidson a ani nová podzimní kolekce na ni nezapomíná.

Harley-Davidson MotorClothes – Podzimní kolekce 2015

Pánská kolekce kombinující zemité a seprané barvy, evokuje vášeň a svobodu a vyjadřuje i syrovost jízdy. V kolekci nalezneme bundy, vesty, šály a šátky, které vynikají inovativními funkcemi odkazující na dědictví 50 let, charakteristické například „D“ kapsami s moderními detaily.

Fall Seasonal 2015

Switchback bundy využívají rovněž nejmodernější technologie, které přináší zákazníkům styl i univerzální využití. Tyto kousky je možné nosit jak v chladnějších, tak i v teplejších měsících, kdy lze například podšívku na zip snadno odepnout a odhalit tak síťovinu na bocích a rukávech. Tato technologie nabízí jezdcům maximální flexibilitu a umožňuje jim se vždy přizpůsobit počasí.

Dámská kolekce v sobě propojuje módní prvky s funkčními, vzhled jednotlivých kousků kolekce je nový a neokoukaný, ale stále je to typický Harley-Davidson. Kolekce zahrnuje celou řadu sak, vest, šátků a šál, s novými propracovanými detaily, včetně krajek. Ženy mohou oblečení z podzimní kolekce Harley-Davidson využít jak pro samotnou jízdu, tak i pro běžné nošení. Dámská kolekce vyniká širokým sortimentem s elegantními a vytříbenými kousky, na druhou stanu v ní nechybí ani maskáčové vzory evokující military nádech – synonymum odvážného stylu, který je právě od Harley-Davidson očekáván.

Fall Seasonal 2015

Bohaté kusy tkanin, unikátní potisky a pestrá směsice barev zajistí kolekci Harley-Davidson jedinečný ráz i neotřelost, které budou vévodit letošnímu podzimu.

Jednotlivé kousky kolekce je možné zakoupit u autorizovaných dealerů Harley-Davidson.

Více informací naleznete na: www.harley-davidson.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz