fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson Open House již 21. a 22. září!

Přijďte vyzkoušet ikonické motocykly včetně novinky FXDR!

Novinka H-D FXDR 114 – zkušební jízdy ZDARMA – 5 dealerství po celé ČR

Harley-Davidson otevírá po roce brány svých dealerství a zve všechny jezdce a milovníky silných strojů na akci Open House 2018, kde budou mít jedinečnou šanci zdarma vyzkoušet motocykly značky, včetně naprosté novinky, modelu Harley-Davidson FXDR 114. Open House se letos koná ve pátek 21. a v sobotu 22. září ve všech autorizovaných dealerství značky v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Ideální příležitost, jak zapomenout na stres a starosti a přijít si naplno užít konec týdne. Harley-Davidson bude se svoji aktuální modelovou řadou, oblečením MotorClothes a především jízdami zdarma plně k dispozici po oba dva dny.

 

 

Již tradiční akce konce moto sezóny Harley-Davidson Open House letos láká hlavně na novinku představenou jen před několika týdny, Softail FXDR 114, kterou budou mít jezdci možnost premiérově vyzkoušet. K dispozici jim bude i aktuální modelová řada značky, včetně dalších novinek pro modelový rok 2019.

 

Co s sebou…

Stačí jen pouhé dva doklady – občanský a řidičský průkaz skupiny A a příslušná kauce. Akce je zároveň skvělou podívanou pro všechny příznivce silných strojů, kteří mohou zavítat do prostředí jednotlivých dealerství Harley-Davidson, prohlédnout si ikonické stroje nebo si vybrat něco z kolekce oblečení, která je stejně tak využitelné na motocykl, jako mimo něj.

 

„Jsme rádi, že se nám model FXDR 114 podařilo přivézt do ČR v tak krátké době po světové premiéře. Zákazníci budou mít možnost si tento stroj vyzkoušet a poznat jeho sportovní duch. Zároveň jim jsou po oba dva dny Open House k dispozici odborníci, kteří poradí s výběrem motocyklu, možností úprav, technickými dotazy, ale například i s výběrem vhodné výbavy z našich kolekcí oblečení MotorClothes,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

 

Bližší informace o Open House 2018 je možné získat u jednotlivých dealerů nebo na www.harley-davidson.cz.

Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz