fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Akrapovič přenáší Yamahu YZF-R1 do zcela nové úrovně závodních výkonů!

Akrapovič přenesl závodní výkon Yamahy YZF-R1 do úplně nové dimenze představením Evoution Line Kitu, který byl navržen tak, aby dodal náročným závodníkům více výhod na závodních tratích.

Nový Evolution Line Kit byl vyvinut a testován na různých závodních tratích po celém světě. Byl vytvořen a zacílen přímo na jezdce R1 a jejich týmy, které chtějí dostat co nejvíce z výfukového systému a přenést jejich stroje do vyššího výkonového stupně s odpovídajícím závodním nastavením.

Evolution Line Kit nabízí nejlepší výkon pro traťové a závodní použití zvýšením výkonu v celém spektru otáček, vyšší úrovní točivého momentu a lepší odezvu na přidání plynu. Zároveň ale splňuje hlukové regulace dle FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme). Při použití s Yamaha Racing Kitem, pro který byl primárně vytvořen, je určen pouze pro závodní ježdění. Mění výkon, ovládání a chování R1 už tak nadupané plnokrevné závodní mašiny. Vzhledem k modifikovatelné povaze některých dílů z Yamaha Racing Kitu, nabízí využití Evolution Racing Kitu od Akrapoviče svobodu v úpravách R1 různými závodními komponenty.

Tento skvělý systém je vytvořený z vysoce kvalitního lehkého titanu, který sníží hmotnost výfukového systému téměř o 60% a vede tak k lepšímu ovládání a akceleraci. Výfukový systém je obalen karbonovým tepelným štítem a je navržen tak, aby perfektně zapadl do sportovních liniích Yamahy YZF-R1. Co se zvuku týká, máte se na co těšit, zní stejně dobře jako vypadá.

Evolution Line Kit for Yamaha YZF-R1 (1) Evolution Line Kit for Yamaha YZF-R1 (2) Evolution Line Kit for Yamaha YZF-R1 (3)Evolution Line Kit for Yamaha YZF-R1

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz