fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

MotorBike Katalog motocyklů 2013

První středa nejen v měsíci, ale rovnou i v novém roce.

A s ní nový

MotorB!KE Katalog 2013

Motorkáři, quadeři i milovníci automatů, plníme slib a přinášíme nové a pro MotorB!KE premiérové vydání Katalogu motocyklů, skútrů a čtyřkolek na českém trhu pro rok 2013, který je součástí ediční řady našeho titulu.

 

motorbike-01-2013-b

Na sto osmdesáti stránkách máte bez zbytečných okras seřazeno více než 400 strojů od 43 výrobců zastoupených a aktivních na českém trhu.

Tahle garáž je pěkně vyřádkovaná ve třech oddílech řazených abecedně podle výrobců: motorky a případně tříkolky, skútry včetně elektrických a čtyřkolky nakonec.

Díky tomu se nám podařilo zachovat přehledné dělení podle značek a přitom příliš nesmíchat mnohdy hodně odlišné zájmové skupiny. Ve finále si stejně myslím, soudě podle sebe sama, že až se pokocháte tím, co vás zajímá nejvíc, i tím, co vás zajímá jen tak trochu, vlezete i mezi to, co vám zase až tolik neříká. Jen tak, ze zvědavosti. Ale proč míchat pracovní čtyřkolku s korbou se skútrem pro „béčkaře“ a s například nejnovějším supersportem? Označení „béčkaři“ nám ráčejí prominout, není v tom nic hanlivého, i když vlastně… Jistě, áčka jsou motorkáři, béčka jsme pak všichni, když jsme právě zavření v autech. Ovšem v roce 2013 začnou právě tihle trochu víc z té hradby plechu přesedat na menší skútry, které se nově dají řídit s papíry skupiny B. Ty najdete přehledně označené mezi ostatními.

Protože Katalog MotorB!KE pro vás nepíší teoretikové od psacího stolu, obklopení reklamními letáky, ale léty v sedlech vyškolení bikeři, jsou součástí většiny popisů ještě odstavce „Z testování“ anebo „Prognóza“, kde najdete navíc souhrn dojmů z testů, případně odhad, co lze asi tak od novinky očekávat.

Součástí nového katalogu je také adresář dovozců s kontakty a internetovými stránkami a vzadu samozřejmě kompletní technické údaje zahrnující všechny nám známé veličiny jakožto prostor pro všechny technické šťouraly.

Takže společně s Katalogem hodně štěstí v novém roce přeje redakce MotorB!KE.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz